Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Servisi 15 yıldır Başakşehir’in tartışmasız en büyük halı yıkama fabrikası olarak tüm Başakşehir’lilerin hizmetindedir. Fabrikamız 5000m² kapalı alanı, günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama parkuruna sahiptir.

Avrupa’dan ithal özel makina parkurumuzda halılarınız el değmeden, kişiye özel olarak yıkanır. Happy Antibakteriyel, Antistatik ve Antialerjik özellikleri ile Dünya’nın sayılı halı şampuanlarından biridir. Halı kav diplerine yerleşmiş kir ve bakterileri derinlemesine bir temizlik ile halılarınızdan söker atar. Mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunar.

Başakşehir halı yıkama hizmetleri kurumsal anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekte, buna göre titiz çalışmalar yürütmektedir. Müşterilerimizin tüm isteklerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştiren bir yapıya sahibiz. Böylelikle büyük oranda müşteri memnuniyetini yakalamaktayız.

Başakşehir Halı Yıkama elemanlarına profesyonel bir anlayışla üstün hizmet verebilecekleri ortamı sağlar, sektörel gelişimlerine yardımcı olur ve kariyer imkanları sağlar. Çalışanlarımız itici gücümüz ve müşterilerimize karşı bizim görünen yüzümüzün temsilidir. Herzaman güler yüzlü, anlayışlı, kibar ve profesyoneldirler.