Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Happy halı yıkama firması Sefaköy halı yıkama hizmetini en kaliteli ve uygun fiyata sunan, müşteri memnuniyetini gözeten bir firmadır. Sefaköy semtinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, Küçükçekmece’nin tüm mahallelerinde hizmet vermektedir.

Sefaköy’de halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmayın. Küçükçekmece, Başakşehir ve çevre ilçelerder servisimiz vardır. Fiyat listesi sayasında hizmetlerimiz ile ilgili fiyatlar mevcuttur. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina hijyen bir temizlik işleminden geçerek yine ücretsiz olarak sizlere teslim edilir. Firmamız halı yıkama haricinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmeti de vermektedir. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübe ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Happy halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, son teknolojiyle uyumlu yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama firmasıdır. Halılarınızın temizliği, sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ve kurutma odası bulunan bir tesiste yapılmaktadır.