Happy Halı Yıkama

Neden Bizi Seçerler

TÜRKİYE'NİN HALI YIKAMA DEVİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ!

Değerli müşterilerimiz, 20 yılı aşan süredir, firmamız, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçelerinde temizlik sektöründe ki liderliğini sürdüren, işini özveriyle yapan kurumsal bir temizlik şirketidir.

KURUMSAL BAKIŞ AÇISI

Halı yıkama fabrikamız İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası tüm ilçelere ücretsiz servisi ile hizmet vermektedir. Halı temizliği konusunda Happy halı yıkama fabrikamız da her türlü halıları hijyenle yıkamakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. Halı yıkama aşamaları olan, halı tozu alma, halı yıkama, halı sıkma, halı kurutma ve ütüleme gibi tüm makine ve ekipmana sahibiz. Profesyonel ekibimiz her halıyı farklı metotlarda yıkamaktadır.

Örneğin El halısı hassas ayarda farklı PH dereceli suda yıkanır, özel el dokuma halılar için tasarlanan şampuanlar ile yıkanmaktadır. Bizler 15 yılı aşkın süredir halı temizliği konusunda hizmet veren kurumsal bir firmayız.

NASIL YIKARIZ?

Farklı firmalar gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir.

Bu yüzden biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar.

İSTANBUL HALI YIKAMA

İstanbul bu günkü nüfus oranıyla Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık nüfusuna sahip ilimizdir. Tarihi ve turistik mekânlarıyla ülke genelinde de en çok turistin ziyaret ettiği illerimizden birisidir. Nüfus kalabalık olunca özelliklede çalışan nüfusun fazlalığıyla ister istemez çalışma hayatı dışında işlerin yapılması için belirli sektörler kurulmuştur. Bunların başında da halı yıkama sektörü gelmektedir.

Tabii bunlar yaşam alanları için geçerli olan sektörlerdir. İstanbul halı yıkama sektöründe beklide saymakla bitmeyecek kadar halı yıkama fabrikaları bulunmaktadır. Ama bunların kaçı işini doğru dürüst yapar, kaçı yapamaz bilenmemektedir. Bizim tarafımız mutlaka işini dürüst yapanlardır.